Školení produktů Microsoft


MSWare s.r.o. se specializuje na pořádání kurzů určených pro IT profesionály, kteří navrhují a provozují počítačové systémy. Z pozice člena Microsoft Partner s MAPS - Learning option nabízíme upravené nebo originální OMLP kurzy Azure, Windows Server, Windows Client, System Center, SharePoint a Office/Office 365 s vlastní nebo originální výukovou dokumentací.


Kurzy probíhají v učebnách komplexu budov Argo Alpha (Evropská 176) a Cube (Evropská 178) v Praha 6 - Vokovice vzdálených 500m západně od stanice Metra A - Nádraží Veleslavín.

Registrace účastníků kurzů programu Efektivní rozvoj a posilování kompetencí lidských zdrojů II probíhajících od 31.5.2021 je otevřena na recepci v Cube od 7:30 první den školení (obvykle pondělí)

Pro dopravu doporučujeme MHD, metro Nádraží Veleslavín nebo tram 20 a 26 zastávka Nad Džbánem (50m od vchodu do Cube). První hodinu lze také parkovat bezprostředně před budovou Cube na "visitory" místech u vchodu po vjezdu přes závoru z Evropské ulice.

Proč si vybrat MSWare

  • Firma působí na trhu od roku 2010 a po změně právní subjektivity navazuje na dvacetileté zkušenosti zakladatele v oblasti výuky, podpory a vývoje aplikací založených na technologiích společnosti Microsoft.
  • MSWare s.r.o. klade důraz na efektivitu nabízených služeb. Ve všech kurzech nasazuje výhradně zkušené lektory, držitele titulu Microsoft Certified Trainer (MCT) s platnou kompetencí pro výuku. Od lektorů jsou vyžadovány expertní znalosti a kvalifikovaný pedagogický přístup ke každému posluchači.
  • Příjemné prostředí pro výuku, certifikovaná výpočetní technika s předepsanými výkonostními parametry a kvalitní audiovizuální prostředky jsou dalšími samozřejmými předpoklady pro úspěšný průběh kurzu.