Školení produktů Microsoft


MSWare s.r.o. se specializuje na pořádání kurzů určených pro IT profesionály, kteří navrhují a provozují počítačové systémy. Z pozice člena Microsoft Partner s MAPS - Learning option nabízíme upravené nebo originální OMLP kurzy Azure, Windows Server, Windows Client, System Center, SharePoint a Office/Office 365 s vlastní nebo originální výukovou dokumentací.


Od roku 2020 probíhají kurzy v luxusním prostředí učeben v komplexu Flora Office Center, Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3-Žižkov s přimým vstupem z metra A - Flora. Nově s využitím online labů (LODS, Godeploy a Xtreme Labs) také prakticky kdekoliv po dohodě se zákazníkem včetně dálkového školení s využitím technologie SfB, Teams a Webex.

Proč si vybrat MSWare

  • Firma působí na trhu od roku 2010 a po změně právní subjektivity navazuje na dvacetileté zkušenosti zakladatele v oblasti výuky, podpory a vývoje aplikací založených na technologiích společnosti Microsoft.
  • MSWare s.r.o. klade důraz na efektivitu nabízených služeb. Ve všech kurzech nasazuje výhradně zkušené lektory, držitele titulu Microsoft Certified Trainer (MCT) s platnou kompetencí pro výuku. Od lektorů jsou vyžadovány expertní znalosti a kvalifikovaný pedagogický přístup ke každému posluchači.
  • Příjemné prostředí pro výuku, certifikovaná výpočetní technika s předepsanými výkonostními parametry a kvalitní audiovizuální prostředky jsou dalšími samozřejmými předpoklady pro úspěšný průběh kurzu.